Biorezonans İle Ağrı Giderme

Ağrı, bedenimizde bazı şeylerin yolunda gitmediğinin alarmıdır. Fizyolojik olarak ağrı reseptörleri uyarılır, spesifik ağrı lifleriyle beynimize iletilir ve beynimizde ağrı bölgesinde bilgi işlendikten sonra ağrıyı hissederiz. Aslında organizmayı korumak için ağrı çok önemlidir. Zarar verici hareketlerden, maddelerden kaçınmamızı sağlar.

Biorezonans cihazı dokunun ağrı için attığı çığlığı duymakta ve bloke edilmiş enerjiyi tekrar harekete geçirerek etki sağlamaktadır.

Biorezonans cihazı ile akut ve kronik ağrılar kısa sürede dindirilmektedir.

Biorezonans ile akut ve kronik ağrılar tedavi edilebilmektedir. Biorezonans ile akut ağrıların şiddeti azaltılabilir, kronik ağrılarda ise ağrıya neden olabilecek etkenler araştırılır, tespit ve tedavi edilir. Vücudda ağrıya neden olan blokajlar bulunup Biorezonans ile tedavi edilirken kişinin psikolojik durumuna uygun  tedavi protokolleri de kullanılmaktadır.  

Biorezonans, fibromiyaljide etkili bir terapi yöntemidir…

Fibromiyalji nedeni tespit edilemeyen, yaygın vücut ağrıları ile kendini gösteren, kaslarda, ensede, sırtta ,bel, kol, bacak ve kalça ekleminde belirgin ağrı ile seyreden bir hastalıktır. Sürekli halsizlik, yorgunluk, isteksizlik, mutsuzluk da bulgular arasındadır. Bu hastalarda uyku bozuklukları, vücutta ağrılı hassas noktalar, eklemlerde sabah sertliği, ellerde ve kollarda uyuşma, şişlik hissi gibi şikayetler vardır. Bağırsak çalışmasında düzensizlikler; kabızlık, gaz şişkinliğine de sık rastlanır. Sancılı ve düzensiz adet, tiroid hastalıkları, glikoz toleransı bozukluğu gibi hormonal bozukluklar da şikayetler arasındadır.

Fibrolmiyalji hastalarında yapılan kan ve görüntüleme tetkiklerinde ağrıyı açıklayacak patolojiye rastlanmaz. Bu nedenle çoğu hastanın bu bulguları psikolojik olarak algılanır ve bu yönde tedavi edilmeye çalışılır. Fibromiyaljinin biorezonans test ve tedavi sistematiği ile oldukça büyük bir oranda tedavi şansı vardır. Besin alerjilerinin tespit ve tedavisi, bağışıklık sistemini zorlayan, ağrıya sebep olabilecek patojenler, toksik maddeler; ağır metallerin vücuttan uzaklaştırılması, bağırsak florasının tedavi edilmesi ile kalıcı sonuçlar elde etmek mümkündür. Biorezonans ile kişinin hassas yapısına uygun terapiler uygulanır, Kişiye özel tedavi planlaması ile çok başarılı sonuçlar elde edilir.

 

Biorezonans ile Tedavi ve Biorezonans Fiyatları

Özel bir cihaz vasıtasıyla haftada bir gün bağlanırsınız  ve hastalığınıza, alerjinize göre farklı programlar uygulanır. Biorezonans fiyatları da uygulanan terapiye göre değişmektedir. Biorezonans ile ağrı giderme 2024 fiyatlarını öğrenmek için 0545-2903646 nolu telefondan kliniğimizi arayabilirsiniz.

 

ÖNEMLİ BİR NOT: Rezonans terapileri, her türlü hastalıkta sistemi desteklemek, bedeni, enerji seviyesinde dengelemek ve iyileşme potansiyelini artırmak için kullanılabilir. Sitemizde endikasyonlar, Rezonans terapilerinin kullanım alanı olan konuların bazılarıdır. Ancak, bu terapilerin “kendi başlarına” ve “bilimsel olarak yaygın kabul görmüş” terapiler olmadığının ve sadece diğer bilinen yöntem ve tedavileri desteklemek için kullanıldığının bilinmesi önemlidir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN