Biorezonans Moraterapi İle…Sigarayı Bırakın Sağlığınıza Kavuşun !

Biorezonans Moraterapi ile sigara bırakma terapisi 1,5 saat süren iki seansta olabilmektedir. Nadiren bazı hastalarda destek seansı gerekmektedir. Sigara bırakmayı isteyenlerin yaşadığı tüm zorluklar bu yöntemle hiç yaşanmamaktadır. Kendi kendine sigara bırakmayı deneyenler dayanamayıp yeniden başladıklarını, eksikliğinde yaşanan yoksunluk açısından cesaret edemediklerini ifade ederler.

Biorezonans Moraterapi yöntemi ile sigara bırakma terapisi sonrası kişilerde sigaraya karşı bir isteksizlik, kokusuna karşı bir tahammülsüzlük oluşmaktadır. Sigaranın kokusu bile mide bulantısına yol açmaktadır.

Sigarayı Bırakmaya Hazır mıyım?

Sigarayı bırakmak gerektiğini düşünüyorsanız, sağlık sorunu yaşıyorsanız, çocuğunuz sizi uyarıyorsa, kapı önlerinde sigara içmek hoşunuza gitmiyorsa artık bırakmanın zamanı gelmiş demektir. Cevap vermeniz gereken soru sigarasız bir hayata hazır olup olmadığınızdır. Artık zamanın geldiğinden ve sigaradan kurtulmak istediğinizden eminseniz biorezonans ile sigara bırakma terapisi sizin için en uygun yöntem olacaktır. Sigarayı bırakamamaktan korkuyorsanız bu yöntem ile hiç zorluk çekmeden bırakabilirsiniz.

Sigara içmekten kurtulmak istediğinize karar vermek öncelikli adımınızdır. Bu karardan sonra kendinize bırakma tarihi belirleyip randevunuzu almalısınız. Bu tarihe mutlaka uymaya çalışmalı asla değiştirmemeli kararlı davranmalısınız. Randevu tarihiniz sigarayı kesin olarak bırakacağınız gün olmalıdır. Randevunuzu 1 hafta sonrası için belirlemeniz en uygun olanıdır ve bu süre boyunca hazırlık yapma imkanı verir. İkinci seans ilk seanstan sonraki 4. veya 5. gün olmalıdır.

Sigara bırakma zamanınızı seçerken işlerinizin ve stresin yoğun olmadığı, üzücü gelişmelerin yaşanmadığı, zorlukların olmadığı bir zamana denk getirmelisiniz. Bayanların adet günlerinin hemen öncesine denk getirmemeye, boşanma veya ayrılık günleri gibi hassas zamanlara denk gelmemesine özen göstermeliler. Ertelemeye çalışmadan,  bahaneler üretmeden en doğru zaman seçilmelidir.

Seansa Hazırlık Süreci

Hazırlık döneminde içtiğiniz günlük sigara miktarını azaltmak veya kısa süreli bırakma çabası doğru olmamaktadır. Kendinizi denememeli ve eskiden içtiğiniz kadar içmelisiniz. Seansa gelirken eskiden beri içtiğiniz alışkın olduğunuz markanın bulunmasına özen gösteriniz.

-Sigarayı bırakma seansından bir hafta öncesinden itibaren alkol almamalıyız. Seansın yapılacağı gün kahve içmemeliyiz. O hafta bol su tüketmekte fayda vardır. Sigara içmeye devam edip seansa gelirken yanınızda her zaman içtiğiniz marka sigaradan bir tane kalmasına dikkat etmeliyiz.

Sigara bırakma seansı nasıl yapılıyor?

Sigara bırakma senasının yapılacağı gün kahve içilmemesi gereklidir. Seanstan önceki haftada günde 2-3 litre su içilmesi önerilir, içilen bol su sayesinde terapinin etkinliği artar ve toksin atılımı kolaylaşır.  biorezonans ile sigara bırakma seansına gelen hastadan öncelikle son  sigarasını içmesi istenir, küçük cam şişeye külünü ve izmaritini koyması istenir. Bu şişedeki izmarit cihaza konarak senas programları uygulanmaktadır.

Biorezonans Moraterapi sigara bırakma seansı rahat bir koltukta oturarak veya uzanarak uygulanabilir. Elimize ve vücuda uygulanan aparatlar ile cihazdan vücudumuza tedavi  frekansları iletilmektedir. Terapi programları sayesinde cep telefonlarının yarattığı etkiler ortadan kalkıyor ve vücut enerjisinde bir dengelenme sağlanıyor. Sonrasında sigara için bağımlılık ve duyarsızlaştırma terapisi başlatılıyor.  Bağımlılık terapisi sonrası toksin atılım programları uygulanarak 2 ay gibi kısa bir sürede tüm toksinlerden arınma sağlanır. Biorezonans dışındaki tüm yöntemlerle sigara bırakıldığında toksin atılımı 2 yıl sürmektedir. Sonrasında iştah artışı ve kilo almayı engelleyen programlar çalışılır.

Sigara bırakma seansı nikotin gibi sigara içindeki 4000 kadar zehirli maddenin vücuttan atılmasını sağlar. Toksinlerin uzaklaştırılması kişinin sigaranın etkilerinden kurtulmasını kolaylaştırır. Biorezonans seansı dokularda yerleşmiş olan toksinlerin kana geçmesini sağlayarak tüm atılım organlarınca vücuttan atılmasını sağlar. Bu toksinlerin atılım yollarında biri deri olduğundan seans sonrası günlerde deride bir salgı hissetmelerinin sebebi toksin atılım programının başarısıdır.

Seans sırasında cihazda sigara terapisinin frekans bilgisinin yüklendiği su hazırlanır. Seans sonrasında1 ay boyunca hazırlanan su çoğaltılarak bol bol içilir ve toksinler kolayca atılır. Seans sonrasında oluşan yorgunluk hissi ve olabilecek bulantıların sebebi de vücuttan atılmaya başlayan bu toksinlerdir. Yorgunluk ve bulantıyı önlemenin yolu bol su tüketmektir.  Karaciğer bu toksin atma yükünün altında iken bir de alkol ve ilaç gibi yükünü artıracak şeylerden uzak kalmak gerekecektir.

ARTIK SİGARA İÇMİYORSUNUZ

Sigara bırakma seansınız bittiğinde vücudunuz manyetik yükünden arındığı ve düzene girdiği için bir gevşeme ve uyku hali olması beklenen bir etkidir. Biraz dinlenmeniz hatta uyumanız size iyi gelecektir. Bol su içmek çok önemlidir ve hatta hemen bitiminde bol miktarda içilmelidir. Son içilen sigaranın bulunduğu tüpü size veriyoruz ve sigara içmek istenirse kapağını açıp koklamanızı istiyoruz.

Terapi sigarayı bıraktırdığı gibi vücudu düzenleyici, toksinlerin atılımını destekleyici, iştah artımını engelleyici, sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Hiçbir yan etkisi olmadığı gibi istenildiği kadar tekrarlanabilir. Zorlanan hastaların birden fazla girmelerinde hiçbir sakınca olmaz.

-Biorezonans yönteminin etkisi seans sırasında başlar ve tam etkinin oluşması 48 saati bulur. Uygulama sonrasında özellikle ilk hafta sigara içilen ortamlarda olmamayı, duman solumamayı öneriyoruz. İlk hafta sigarayı hatırlatan yer ve kişilerden uzak olmakta fayda vardır. Mümkünse elinizi oyalayan ve zihninizi sigarayı düşünmekten alıkoyan uğraşlar bulmakta fayda vardır. Hobiler, boyama, tamirat, teşbih çekmek, maket yapmak, hanımlar için dantel, örgü örmek gibi uğraşlar faydalı olacaktır.

Mümkünse alkolden 48 saat uzak durulmalısınız. Bolca su içilmezse hafif bulantı olabilir ve toksin atlımına bağlı yorgunluk hissi oluşabilir. Birkaç gün boyunca cildinizde yağlanma olabilir. Toksinler atıldıktan sonra teninizde renk açılması ve aydınlanma başlar.

İlk haftayı böylece atlattıktan sonra kendinizi daha zinde, enerjik ve nefesiniz daha rahatlamış olarak hissetmeye başlarsınız. Yeni hayatınızda daha sağlıklı olmayı tercih etmiş olmanın rahatlığını ve keyfini sürmek kalır.

Tebrikler başardınız.