Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Cilt yüzeyine etki ederek hızlı bir şekilde yenilenme sağlayan bu yöntem; göz kapağındaki fazla derinin ve kırışıklıkların giderilmesini sağlar, ameliyata gerek olmadan cildi gençleştirmeye yardımcı olur.

Uygulamanın Hedefi Nedir?

Üst ve alt göz kapağındaki deri fazlalığı, göz kapağı kırışıklıkları, göz çevresindeki kaz ayakları, dudak üstünde oluşan çizgi ve kırışıklıklar, kulak önü kırışıklıkları, aktif akne ve skarlar, ciltte kabarık lezyonlar (et benleri, siğiller), lekeler (güneş, hamilelik ve yaşlılık lekeleri), yara ve ameliyat kesi izleri, boyun ve karın çevresi kırışıklıklar, sarkmalar, ergenlik ve gebelik sonrası deride oluşan çatlaklar için kullanılır.

Kimlere Uygulanır?

Tüm yaş gruplarına, tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilir.

Nasıl Uygulanır?

Bu yöntemle uygulamanın yapıldığı bölgede gaz halinde var olan su buharı ve azot, yüksek enerjiyle plazma enerjisine dönüştürülür.

Bu enerji cilt üzerindeki lezyonu buharlaştırarak problemli dokuları yok ederken, yeni doku oluşum sürecini de başlatır. İşlem kısa sürer, anestezik kremle kolayca uygulanabilir. Pansuman gerektirmez.

Uygulama yapılan bölgede yenilenme etkisi artarak devam eder. Kıl köklerini, kılcal damarları, yağ ve sinir dokularını etkilemez. Enfeksiyon ve skar riski yoktur. İyileşme sürecinde hastanın güneşten koruma faktörü içeren likit bir fondöten kullanması yeterlidir.

Kaç Seans Gerekir?

Tek uygulamada hedeflenen sonuçlara ulaşılır. Ancak gerekli durumlarda 2 veya 3. Seanslar planlanır.

Plazma Enerjisi İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ve Cilt Gençleştirme

Cilt yüzeyine etki ederek hızlı bir şekilde yenileme sağlayan bu yöntem; göz kapağındaki fazla derinin ve kırışıklıkların giderilmesini sağlıyor, ameliyata gerek olmadan cildi gençleştirmeye yardımcı oluyor.

Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

.Üst-alt göz kapağındaki deri fazlalığı, göz kapağı kırışıklıkları
.Göz çevresi, kaz ayakları
.Dudak üstünde oluşan çizgi ve kırışıklıklar
.Kulak önü kırışıklıkları
.Aktif akne ve akne skarları
.Ciltten kabarık lezyonlar (et benleri, siğil)
.Lekeler(güneş, hamilelik ve yaşlılık lekeleri)
.Yara ve ameliyat kesi izleri
.Boyun ve karın çevresi kırışıklıklar, sarkmalar
.Ergenlik ve gebelik sonrası deride oluşan çatlaklar

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN