Biorezonans İle Alkol Bırakma

Biorezonans ile alkol bırakma terapileri nasıl yapılır? Kaç seans gerekir?

Alkolü bırakmak için yapılan uygulamalarda kişinin sık içtiği alkol cinsi rezonans cihazının içine konulur ve frekans tespiti yapılır. Bağımlılık yapmış olan maddeden alınan elektromanyetik titreşimlerin vücuttan silinmesi ile kişinin fiziksel bağımlılığı ortadan kaldırılır.  Alkol bırakma terapilerinde 4 gün arayla yapılan 3 seans genellikle yeterli olmaktadır. Alkol bırakma terapilerinde etki ilk seansla birlikte başlamaktadır. Daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişisel özelliklere göre karar verilir.

“Elektro Biorezonans ile alkol bırakma terapileri kişinin sıkça kullandığı alkol çeşitleri üzerinden yapılır.”

Elektro Biorezonans ile alkol bırakma terapi sonrası…

Terapi sonrasında kişi alkol isteğinin azalmış olduğunu net olarak hisseder. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü almaya çalışırsa; eski bildiği keyfi alamadığını, alkolün anlamsızlaştığını fark edecektir. Buna rağmen terapinin başarısı kişideki bağımlılığın ne ölçüde olduğuna ve kişinin asıl olarak neye ihtiyacı olduğuna göre değişir.
Biorezonans ile alkol bıraktırma terapilerinin amacı; kişinin alkol ihtiyacını azaltmak ve alkolü bırakma sürecini zorlanmadan geçirebilmesini sağlamaktır. Alkol bıraktırma terapileri sonucu alkol alma isteğiniz azalır, alkol almadığınız için oluşan sıkıntılar daha az yaşanır veya hiç yaşanmaz. Alkolün kokusunu dahi duysanız  vücudunuz “sanki ilk defa karşılaşmış” gibi tepki verir.

Elektro Biorezonans ile alkol bırakma terapileri alkolü bırakma sürecinin zorlanmadan geçirilmesine yardımcı olur.

Alkol üzerinden yapılan seansların ardından artık vücudun alkol ile kurmuş olduğu ilişki değişir. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü bırakmayıp almaya devam ederse; eski bildiği keyfi alamadığını, alkolün eski tadını yitirdiğini ve anlamsızlaştığını fark eder. Yani bu terapiler kişinin alkol alımını azaltmak veya tamamen kurtulmak  için kullanılabilir ancak bu türden bir uygulamanın etkisinin devam edebilmesi için 3-6 ayda bir, üç seans tekrar gerekecektir.

”Çoğu kişi için 3 seans yeterli olurken bazı kişilerde daha fazla seans da önerilebilir.”

Alkol bırakma terapileri, bağımlılıklar için özelleştirilmiş rezonans cihazı yardımıyla yapılır. Kişi uygulama sırasında rahat bir koltukta oturuyor ve ellerinde cihazın elektrotlarını tutuyor haldedir. Ayaklar ise özel iletken plakalara basıyor durumdadır. Kişinin alnında ise bir başka elektrot sarılı durumdadır. Rezonans cihazı seansları 45 dakika sürer. Bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşanması ve hafif sersemlik hissedilmesi de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da örneğin araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. Ama o akşam yatağınızı seveceğinize emin olabilirsiniz.

Alkol bırakma seansları 4 gün ara ile yapılır ve 3 seans ilk planda yeterlidir. Biorezonans terapileri vücutta detox başlattığı için terapiler sürecinde, özellikle çok fazla su içilmesi vücudun temizlenebilmesi açısından önemli. Biorezonans kolay alkol bırakma yöntemidir.  Alkolü bırakmak için daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişisel özelliklere göre karar verilir. Gerek görülmesi durumunda 4’er seanslık kürler halinde ruhsal dengeleme amaçlı biorezonans terapileri uygulanabilir.

Biorezonans terapilerinin tümü detoks – temizlenme amaçlı yapılır. Bu nedenle seansların öncesinde su içmeye başlamanız önemlidir uygulama sırasında vücudunuzda sıvı eksiği olmamalıdır… Vücuttaki temizlenme, uygulama sırasında başlamaktadır ve vücudunuz suya ihtiyaç duyacaktır. Seansın sonrasındaki günlerde de özellikle çok su içmeniz ve vücudunuza temizlenme konusunda yardım edecek tir. İşlem sonrası özellikle ilk 72 saat bol su (günlük içtiğiniz su miktarının üzerine fazladan 2 litre ve üzeri) içmeniz gerekiyor. İlk birkaç gün detoksa bağlı vücudunuzda hafif bir alkol kokusu ya da bazen hafif kabız olabilir veya hafif halsizlik yaşayabilirsiniz. Biorezonans kolay alkol bırakma yöntemidir.

Elektro ile Tedavi ve Biorezonans Fiyatları

Özel bir cihaz vasıtasıyla haftada bir gün bağlanırsınız  ve hastalığınıza, alerjinize göre farklı programlar uygulanır. Biorezonans fiyatları da uygulanan terapiye göre değişmektedir. Biorezonans ile alkol bırakma 2024 fiyatlarını öğrenmek için 0545-2903646 nolu telefondan kliniğimizi arayabilirsiniz.

 

ÖNEMLİ BİR NOT: Rezonans terapileri, her türlü hastalıkta sistemi desteklemek, bedeni, enerji seviyesinde dengelemek ve iyileşme potansiyelini artırmak için kullanılabilir. Sitemizde endikasyonlar, Rezonans terapilerinin kullanım alanı olan konuların bazılarıdır. Ancak, bu terapilerin “kendi başlarına” ve “bilimsel olarak yaygın kabul görmüş” terapiler olmadığının ve sadece diğer bilinen yöntem ve tedavileri desteklemek için kullanıldığının bilinmesi önemlidir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN