İple Yüz Askılama

Zaman içerisinde yer çekimi ve cildimizin zayıflayan bağ dokusu, kollajen ve elastikiyet kaybı nedeniyle yüzümüz kırışır. Bu kırışıklıklar bizi yorgun, sinirli ve mutsuz gösterir. Cerrahiye başvurmak istemeyen ve cildinin eski görünümüne kavuşmak isteyen kadınlar ve erkekler için iple yüz askılama ideal uygulamadır. İçi polyester dışı ise ciltle uyumlu silikon malzemeden üretilen iplerle yapılan dinamik yüz askısı, sarkmaları düzeltmek ve yüzü eski genç görünümüne kavuşturmak için kullanılan güvenli ve ameliyatsız bir yöntemdir.

İşlem sonrası yüz ovali tamamlanır, özellikler öne çıkarılır, elmacık kemikleri belirginleştirilir ve kırışıklıklar azalır. İplikler kasları etkilememektedir. Buna bağlı olarak ortaya doğal bir sonuç çıkar ve ifade bozulmaz. İplikler etraflarında oluşan kollajen üretimi ile cildi destekler ve cilde faydasını uzun süre görebilirler. Yüzün gençleşmesi, işlem sonrasında hemen fark edilir.

Dinamik ipler, derinleşmiş çizgileri açar ve sarkmaları toparlar. Kişinin kendini mutsuz etmesine sebep olan görüntüyü ortadan kaldırır. Dikiş izi olmadan uygulanmaktadır. Tehlikesiz, acısız ve konforlu bir şekilde uygulanmaktadır. Lokal anestezi ile uygulandığından, hastanede yatmanız gerekmez, sosyal hayatınıza hemen geri dönebilirsiniz. Enfeksiyon riski yok denecek kadar azdır.

Uygulama sonrasında birkaç gün dinlenilmelidir. Çene hareketleri minimum seviyede kullanılmalıdır. Yüz üstü uyunmamalıdır. Yüz yıkama işlemi sırasında sadece yukarı doğru hareketler uygulanmalıdır.Cilde masaj uygulanmamalı ve ovuşturulmamalıdır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN