Russian Lips Dudak (Rus Dudak Tekniği)

Söz konusu dudaklar olunca pek çok kadının belki de zayıf noktasıdır diyebiliriz. Dolgun dudakların feminen görünümün bir parçası kabul edildiği günümüzde yaş almaya ve çevresel faktörlere bağlı olarak dudaklarda zamanla volüm kayıpları meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda ise ameliyatsız estetik uygulamalar iyi birer çözüm olabilmektedir.

Russian Lips Dudak Dolgusu (Rus Dudak Tekniği), son zamanlarda popülerliği her geçen gün artan ve yüksek hasta memnuniyeti sağladığımız uygulamalardan biridir.

Russian Lips Dudak Dolgusu veya bazı yerlerde bebek dudağı diye geçen dolgu işlemi, klasik dudak dolgu işlemlerinden farklıdır. Aynı şekilde klinik ortamda lokal anestezi ile yapılmakla birlikte Russian Lips Dudak Dolgusu işleminde kullanılan teknik, diğer dolgu işlemlerine göre farklıdır.

Russian Lips Dudak Dolgusu Nedir?

Russian Lips Dudak Dolgusu işlemi bir dudak dolgusu tekniğinin adıdır. Dolgu işleminde yine hyaluronik asit bazlı dermal dolgular kullanılır, kalıcılığı yine klasik dudak dolgusuyla hemen hemen aynıdır ancak farklı bir teknikle yapıldığı için işle sonrası elde edilen dudak formu, diğer dudak dolgularına göre farklılık gösterir. Rus dudak dolgusu tekniği ile dudak doğal bir bir dolgunluk kazanır.Özellikle bu teknikle,diğer tekniklerde görülen dolgunun dudak çevresine kayması sözkonusu değildir.

Russian Lips Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Diğer tekniklerden farklı olarak, minik minik ayarlanan dolgu miktarı; doğru teknikle çok yüzeysel verilir.Dolgu dikey verildiği için, üst dudak ve alt hattı mükemmel bir şekilde dışarıda kıvrılarak gözlem.İleri bir enjeksiyon tekniğidir.Klasik teknik farklılerdendır.Teknik doğru uygulandığında dudak hacim kazanır ancak genişlemez ve doğru doğru ördekleşme olmaz. Dolgu minik miktarlarda verildiği için az renkli dolguyla güzel ve doğal bir hacim oluşur.

Russian Lips Dudak Dolgusu Her Dudağa Uygun mudur?

Dudak yapısı uygulayıcı doktor tarafından değerlendirir.Öncesinde dudak dolgusu yapılmamış kişilerde daha yapılabilir. Her tip dudağa uygulanabilir, sadece teknikte gerekli alanlar dudağa göre planlanır.

Russian Lips Dudak Dolgusu Uygulaması Nasıl Yapılır?

İşlemden önce lokal anestezik kremle inceltilmiş kıl iğnelerle 15-20 dklık bir işlemdir.

Russian Lips Dudak Tekniğinde Dolgu Cinsi Nedir?

Russian lips dudak dolgusu işleminde, dudak için özel yazı ve hazırlanmış hyaluronik asit dolgular kullanılır.Hyaluronik asit dolgular tamamen doğal şeker içerikli dolgulardır.

Russian Lips Dudak dolgusu İşleminden Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Russian lips dudak dolgusu işleminden sonra sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.3-4 saat sıcak yiyecek ve içeceklerden uzak durulmalıdır. 1 hafta kadar hamam ve saunaya girilmemelidir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN