Online Doktor Hizmetleri

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi nedeniyle hastalarımıza güvenli sağlık hizmeti sunabilmek adına muayenehanemizde E-Doktor uygulamasını hızlı bir şekilde hayata geçirdik. Bu uygulama ile, hekimimizle akıllı telefonunuz üzerinden size görüntülü görüştürme imkanı sağlıyoruz.

 

 

Başvuru

Dr. Tuba Kavala  sitesi (www.drtubakavala.com) veya sosyal medya hesaplarımız (/drtubakavala) üzerinden talep ettiğiniz hizmete dair form bırakabilirsiniz ve en kısa sürede aranırsınız.

Randevu

0(232) 290 36 46 veya 0(545) 290 36 46 no.lu telefonlarımızı arayarak doktorumuzla dilerseniz aynı gün içerisinde canlı ve görüntülü görüşmenizi organize edip randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme

Randevu planlamanızın ardından doktor asistanın yönlendirmesi ile güvenli ödeme alt yapısı kullanılarak EFT / Havale yöntemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Adınıza yapılmış ödemeyi sistemimizde gördüğümüz zaman randevu onayınız alınmış olacaktır. Faturanız E-Fatura olarak e-mail adresine gönderilecektir.

 

Görüntülü Görüşme

. E-Randevu görüşmeniz öncesinde randevu alırken paylaştığınız ve/veya sistemlerimizde bulunan cep telefonu numaranızdan doktor asistanı sizi arayarak bilgilerinizi teyit eder ve kayıt işlemlerinizi tamamlar. Bu sırada online doktorunuza iletmek istediğiniz raporlarınızı da paylaşabilirsiniz.

. Randevu saatinizden 10 dk öncesinde geçmiş tahlil sonuçlarınız ile birlikte uygun bir yerde E-Randevu görüşmesi için hazır bulunmanızı rica ederiz.

. Randevu saatinizde telefonunuzdaki WhatsApp, Bip, Telegram veya Facebook  Messenger uygulamaları üzerinden sizi arayarak görüntülü görüşme hizmetini başlatacağız.

. Görüntülü görüşmeler kişisel verileri koruma kanunu ve hasta mahremiyeti korunması ilkesi gereğince kaydedilmemektedir.

*Yapılan görüntülü görüşme yasal ve deontolojik kurallara bağlı olarak gerçekleştirilecek olup, doktorunuzun ihtiyaç görmesi halinde fiziksel muayeneye davet edilebilirsiniz. Bu durumda görüntülü görüşme için yaptığınız ödeme, fiziksel muayeneniz için yapacağınız ödemeden düşülecektir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN