Yanak Dolgusu

Yanak Dolgusu

Bazı kişilerin yanakları ne yapsalar da hep çökük durur. Yüz tipiyle ilgi olduğu için bu durumdan çoğu kişi şikayetçidir. Kilo almayla bile bu sorun çözülmez. Çünkü yüzün belli bir oranı vardır. Yanakların orantılı olarak hacim kazanması için çeşitli müdahalelerin uygulanması gerekmektedir. Yanaklara özel olarak dolgu yaptırmak isterseniz bu sorununuzdan kolayca kurtulabilirsiniz. Bu işlemle yanakların daha genç, dolgun ve hacimli görünmesi amaçlanır.

Yanak ve Elmacık Kemiği Dolgusu

Yanak dolgusu yüzün diğer bölgelerinin yanı sıra özel işlem gerektiren durumlarda tercih edilir. Genel olarak botoks yöntemi ile kırışıklık düzeltme uygulaması yapılır. Botoks uygulamasının yetersiz olduğu durumlarda ek olarak dolgu yöntemi tercih edilir.

“Hyaluronik asit yanak dolgusu ile elmacık kemiklerinin daha belirgin olması sağlanabilir.”

Yanak dolgusu maddeleri arasında bulunan hyaluronik asit cildi nemli tutmada önemlidir. Bulunduğu bölgedeki dokulara su taşıyarak o bölge de uzun süre kalmasını sağlar.

.Elmacık kemiklerinin daha belirgin olmasını isteyenler elmacık kemiği dolgusu yaptırabilir.
.Alın ve çene çıkıklığından rahatsız olanlar dolgu işlemini tercih edebilir.
.Göz çukurluğuna sahip kişiler üzerinde başarılı etkiye sahiptir.
.Burnun karakteristik yapısının belirginleşmesini isteyenler dolgu uygulamasından yararlanabilir.

Çünkü yanaklardaki doğru oran bulunduğunda diğer bölgeler de simetrik olarak görünecektir.

Yanak Dolgusu

Yanak dolgusu her şeyden önce ameliyat korkusu olanlar için en iyi yöntemdir. Herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmez.Bu işlem sırasında yüzünüzdeki başka sorunların giderilmesini de isteyebilirsiniz. Yani diğer bölgelerdeki kırışıklık sorunlarının çözülmesi de aynı seansta mümkündür. İşlemler sonrası etkinlik süresi ise kullanılan maddelere de bağlı olarak 6 ay ile 1 yıl arasında değişiklik göstermektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN